Киселина Blue 113

Краток опис:

Acid Blue 113 C.I. 26360 CAS NO. 3351-05-1 Molecular formula: C32H21N5Na2O6S2 Packed in 25kgs bag Used for dyeing leather


 • Мин.нарачката Кол: 500 килограми
 • Порт: TIANJIN
 • Начин на плаќање: L / C, D / P, T / T
 • детали за производот

  Тагови производ

  Киселина Blue 113

  CI 26360

  CAS NO. 3351-05-1

  Молекуларна формула: C 32H 21N 5Na 2O 6S 2

  Спакувани во 25kgs торба

  Се користи за боење на кожа

  Киселина бои 03


 • Претходно:
 • Следно:

 • Поврзани производи

  
  WhatsApp Онлајн Chat!