Киселина сино 7 / киселина сино A

Краток опис:

Acid blue 7/ Acid blue A C.I. 42080 CAS NO. 3486-30-4 Molecular formula: C37H35N2NaO6S2 Packed in 25kgs bag Used for dyeing leather


 • Мин.нарачката Кол: 500 килограми
 • Порт: TIANJIN
 • Начин на плаќање: L / C, D / P, T / T
 • детали за производот

  Тагови производ

  Киселина сино 7 / киселина сино A

  CI 42080

  CAS NO. 3486-30-4

  Молекуларна формула: C 37H 35N 2NaO 6S 2

  Спакувани во 25kgs торба

  Се користи за боење на кожа

  Киселина бои 02


 • Претходно:
 • Следно:

 • Поврзани производи

  
  WhatsApp Онлајн Chat!