Киселина Зелена 25

Краток опис:

Acid green 25 C.I. 61570 CAS NO. 4403-90-1 Molecular formula: C28H20N2Na2O8S2 Packed in 25kgs bag Used for dyeing leather


 • Мин.нарачката Кол: 500 килограми
 • Порт: TIANJIN
 • Начин на плаќање: L / C, D / P, T / T
 • детали за производот

  Тагови производ

  Киселина зелена 25

  CI 61570

  CAS NO. 4403-90-1

  Молекуларна формула: C 28H 20N 2Na 2O 8S 2

  Спакувани во 25kgs торба

  Се користи за боење на кожа

  Киселина бои 03


 • Претходно:
 • Следно:

 • Поврзани производи

  
  WhatsApp Онлајн Chat!