Киселина црвено 18 / киселина црвено 3R

Краток опис:

Acid red 18/ Acid scarlet 3R C.I. 16255 CAS NO. 2611-82-7 Molecular formula: C20H11N2Na3O10S3 Packed in 25kgs Iron Drum Used for dyeing leather


 • Мин.нарачката Кол: 500 килограми
 • Порт: TIANJIN
 • Начин на плаќање: L / C, D / P, T / T
 • детали за производот

  Тагови производ

  Киселина црвено 18 / киселина црвено 3R

  CI 16255

  CAS NO. 2611-82-7

  Молекуларна формула: C 20H 11N 2Na 3O 10S 3

  Спакувани во 25kgs Пегла Тапани

  Се користи за боење на кожа

  Киселина бои 01


 • Претходно:
 • Следно:

 • Поврзани производи

  
  WhatsApp Онлајн Chat!