Основни Жолта 2 / Auramine O

Краток опис:

Basic Yellow 2/ Auramine O C.I. 41000 CAS NO.: 2465-27-2 Molecular formula: C17H22CIN3 Packed in 25kgs Iron Drum Used for dyeing acrylic, paper, wood etc


 • Мин.нарачката Кол: 500 килограми
 • Порт: TIANJIN
 • Начин на плаќање: L / C, D / P, T / T
 • детали за производот

  Тагови производ

  Основни Жолта 2 / Auramine O

  CI 41000

  CAS НЕ .: 2465-27-2

  Молекуларна формула: C 17H 22CIN 3

  Спакувани во 25kgs Пегла Тапани

  Се користи за боење акрилик, хартија, дрво и др

  ОСНОВНИ бои 01


 • Претходно:
 • Следно:

 • Поврзани производи

  
  WhatsApp Онлајн Chat!