Директен Црна 38 / директна Црното EX

Краток опис:

Direct Black 38 / Direct Black EX C.I. 30235 CAS NO.: 1937-37-7 Molecular formula: C34H25N9Na2O7S2 Packed in 25kgs Iron Drum Used for dyeing cotton, silk, ink etc


 • Мин.нарачката Кол: 500 килограми
 • Порт: TIANJIN
 • Начин на плаќање: L / C, D / P, T / T
 • детали за производот

  Тагови производ

  Директен Црна 38 / директна Црното EX

  CI 30235

  CAS НЕ .: 1937-37-7

  Молекуларна формула: C 34H 25N 9Na 2O 7S 2

  Спакувани во 25kgs Пегла Тапани

  Користи за боење памук, свила, мастило и др

  Директен бои 2


 • Претходно:
 • Следно:

 • Поврзани производи

  
  WhatsApp Онлајн Chat!