Директен Blue 151 / Директен бакар Blue 2B

Краток опис:

Direct Blue 151 / Direct Copper Blue 2B C.I. 24175 CAS NO.: 110735-25-6 Molecular formula: C34H25N5Na2O10S2 Packed in 25kgs Iron Drum Used for dyeing cotton etc


 • Мин.нарачката Кол: 500 килограми
 • Порт: TIANJIN
 • Начин на плаќање: L / C, D / P, T / T
 • детали за производот

  Тагови производ

  Директен Blue 151 / Direct бакар Blue 2B

  CI 24175

  CAS НЕ .: 110735-25-6

  Молекуларна формула: C 34H 25N 5Na 2O 10S 2

  Спакувани во 25kgs Пегла Тапани

  Се користи за боење памук итн

  Директен бои 2


 • Претходно:
 • Следно:

 • Поврзани производи

  
  WhatsApp Онлајн Chat!