Директен Сина 86 / директна Тиркизна Сина GL

Краток опис:

Direct Blue 86 / Direct Turquoise Blue GL C.I. 74180 CAS NO.: 1330-38-7 Molecular formula: C34H16CuN8Na2O6S2 Packed in 25kgs Iron Drum Used for dyeing cotton, silk, paper etc


 • Мин.нарачката Кол: 500 килограми
 • Порт: TIANJIN
 • Начин на плаќање: L / C, D / P, T / T
 • детали за производот

  Тагови производ

  Директен Сина 86 / Директен Тиркизна Сина GL

  CI 74180

  CAS НЕ .: 1330-38-7

  Молекуларна формула: C 34H 16Чун 8Na 2O 6S 2

  Спакувани во 25kgs Пегла Тапани

  Користи за боење памук, свила, хартија и сл

  Директен бои 2


 • Претходно:
 • Следно:

 • Поврзани производи

  
  WhatsApp Онлајн Chat!