Директен Црвен 23 / директна Брз Скарлет 4BS

Краток опис:

Direct Red 23 / Direct Fast Scarlet 4BS C.I. 29160 CAS NO.: 3441-14-3 Molecular formula: C35H25N7Na2O10S2 Packed in 25kgs Iron Drum Used for dyeing cotton, silk, wool etc


 • Мин.нарачката Кол: 500 килограми
 • Порт: TIANJIN
 • Начин на плаќање: L / C, D / P, T / T
 • детали за производот

  Тагови производ

  Директен Црвен 23/ Директен Брз Скарлет 4BS

  CI 29160

  CAS НЕ .: 3441-14-3

  Молекуларна формула: C 35H 25N 7Na 2O 10S 2

  Спакувани во 25kgs Пегла Тапани

  Користи за боење памук, свила, волна и сл

  Директен бои 1


 • Претходно:
 • Следно:

 • Поврзани производи

  
  WhatsApp Онлајн Chat!