Директен Црвен 28 / директна Конго црвено

Краток опис:

Direct Red 28/ Direct Congo Red C.I. 22120 CAS NO.: 573-58-0 Molecular formula: C32H22N6Na2O6S2 Packed in 25kgs Iron Drum Used for dyeing cotton, silk, wool etc


 • Мин.нарачката Кол: 500 килограми
 • Порт: TIANJIN
 • Начин на плаќање: L / C, D / P, T / T
 • детали за производот

  Тагови производ

  Директен Црвен 28/ Директен Конго црвено

  CI 22120

  CAS НЕ .: 573-58-0

  Молекуларна формула: C 32H 22N 6Na 2O 6S 2

  Спакувани во 25kgs Пегла Тапани

  Користи за боење памук, свила, волна и сл

  Директен бои 1


 • Претходно:
 • Следно:

 • Поврзани производи

  
  WhatsApp Онлајн Chat!