Директен Црвен 31 / директна Пинк 12б

Краток опис:

Direct Red 31 / Direct Pink 12B C.I. 29100 CAS NO.: 5001-72-9 Molecular formula: C32H21N5Na2O8S2 Packed in 25kgs Iron Drum Used for dyeing silk, wool etc


 • Мин.нарачката Кол: 500 килограми
 • Порт: TIANJIN
 • Начин на плаќање: L / C, D / P, T / T
 • детали за производот

  Тагови производ

  Директен Црвен 31 / Директен Пинк 12б

  CI 29100

  CAS НЕ .: 5001-72-9

  Молекуларна формула: C 32H 21N 5Na 2O 8S 2

  Спакувани во 25kgs Пегла Тапани

  Се користи за боење свила, волна и сл

  Директен бои 1


 • Претходно:
 • Следно:

 • Поврзани производи

  
  WhatsApp Онлајн Chat!