Директен Жолта 12 / Chrysophenine GX

Краток опис:

Direct Yellow 12 / Chrysophenine GX C.I. 24895 CAS NO.: 2870-32-8 Molecular formula: C30H26N4Na2O8S Packed in 25kgs Iron Drum Used for dyeing cotton,silk, wool etc


 • Мин.нарачката Кол: 500 килограми
 • Порт: TIANJIN
 • Начин на плаќање: L / C, D / P, T / T
 • детали за производот

  Тагови производ

  Директен Жолта 12 / Chrysophenine GX

  CI 24895

  CAS НЕ .: 2870-32-8

  Молекуларна формула: C 30H 26N 4Na 2O 8S

  Спакувани во 25kgs Пегла Тапани

  Користи за боење памук, свила, волна и сл

  Директен бои 1


 • Претходно:
 • Следно:

 • Поврзани производи

  
  WhatsApp Онлајн Chat!