Директен Жолта 142

Краток опис:

Direct Yellow 142 CAS NO.: 71902-08-4 Packed in 25kgs Drum Used for dyeing cotton, paper etc


 • Мин.нарачката Кол: 500 килограми
 • Порт: TIANJIN
 • Начин на плаќање: L / C, D / P, T / T
 • детали за производот

  Тагови производ

  Директен Жолта 142

  CAS НЕ .: 71902-08-4

  Спакувани во 25kgs Тапани

  Се користи за боење памук, хартија и сл

  Директен бои 1


 • Претходно:
 • Следно:

 • Поврзани производи

  
  WhatsApp Онлајн Chat!