Сулфур Жолта 2 / сулфур светло жолта GC

Краток опис:

Sulphur Yellow 2 / Sulphur Light Yellow GC C.I. 53120 CAS NO.: 1326-66-5 Packed in 25kgs bag Used for dyeing cotton etc


 • Мин.нарачката Кол: 500 килограми
 • Порт: TIANJIN
 • Начин на плаќање: L / C, D / P, T / T
 • детали за производот

  Тагови производ

  Сулфур Жолта 2 / сулфур светло жолта GC

  CI 53120

  CAS НЕ .: 1326-66-5

  Спакувани во 25kgs торба

  Се користи за боење памук итн

  сулфур бои


 • Претходно:
 • Следно:

 • Поврзани производи

  
  WhatsApp Онлајн Chat!