Ват Blue 4 / VAT Blue RSN

Краток опис:

 Vat Blue 4 / Vat Blue RSN C.I. 69800 CAS NO.: 81-77-6 Packed in 25kgs carton Used for dyeing cotton etc


 • Мин.нарачката Кол: 500 килограми
 • Порт: TIANJIN
 • Начин на плаќање: L / C, D / P, T / T
 • детали за производот

  Тагови производ

   Ват Blue 4 / Ват Blue RSN

  CI 69800

  CAS НЕ .: 81-77-6

  Спакувани во 25kgs картон

  Се користи за боење памук итн

  ДДВ бои 01


 • Претходно:
 • Следно:

 • Поврзани производи

  
  WhatsApp Онлајн Chat!