Ват Жолта 2 / VAT Жолта GCN

Краток опис:

Vat Yellow 2 / Vat Yellow GCN C.I. 67300 CAS NO.: 129-09-9 Packed in 25kgs carton Used for dyeing cotton, silk, paper etc


 • Мин.нарачката Кол: 500 килограми
 • Порт: TIANJIN
 • Начин на плаќање: L / C, D / P, T / T
 • детали за производот

  Тагови производ

  Ват Жолта 2 / Ват Жолта GCN

  CI 67300

  CAS НЕ .: 129-09-9

  Спакувани во 25kgs картон

  Користи за боење памук, свила, хартија и сл

  ДДВ бои 01


 • Претходно:
 • Следно:

 • Поврзани производи

  
  WhatsApp Онлајн Chat!