Rreth nesh

Shijiazhuang Ai Dye Chem CO., LTD është një tregtar prestigjioze e bojrave të Cilësisë dhe ngjyra intermediates në Kinë. Themeluar në vitin 2008, ne kemi dëshmuar aftësitë tona, duke siguruar ngjyra të cilësisë për najlon, pambuku, leshi, lëkure, letër, plastikë, Ink dhe Mobilje etj eksportin e produkteve tona në Azinë Juglindore, Azia Jugore, Lindja e Mesme, Afrikë, Amerikën e Jugut, Evropë dhe Rusia etj

Bosi ynë Ms Panlei ka qenë në industrinë ngjyra për më shumë se 12 vjet. Ka Blerje Dep., Shitje Dep., Operacioni Dep. Financave Dep. dhe laboratorike në kompaninë tonë. Ne do të konfirmojë klientët tanë të cilësisë më të mirë me çmim konkurrues dhe shërbim të mirë. Cilësi më të mirë, më të mirë jemi.WhatsApp Online Chat!