Lajme

  • CHINACOAT - A World-Class Coatings Trego

    CHINACOAT - A World-Class Coatings Trego

    Edicioni i 23 Chinacoat është planifikuar të mbahet nga 4 dhjetor deri në 6, 2018 në Kompleksin China Import dhe Eksport Fair në Guangzhou. Zona e planifikuar e përgjithshme Ekspozita bruto do të jetë rreth 80.000 metra katrore. I përbërë nga pesë zonave shfaqin konkretisht 'Powder Coatings Teknologjia', 'UV / EB Technolog ...
    Lexo më shumë

WhatsApp Online Chat!